Nenad Bjelica: zbog otkaza u Trabzonsporu, čeka ga odšteta!
Turski mediji pišu da Bjelici nije bilo spasa u nogometnom prvoligaškom klubu, a otkaz je predstavljen kao sporazumni raskid. Bjelica na ovoj poziciji nije izdržao ni šest mjeseci.
Bjelica ima ugovor do sezone 2024./2025. i očekuje se da će dobiti veliku odštetu.
Sudeći prema Transfermarktu, ovo nije najkraći Bjeličin angažman na poziciji glavnog trenera.
Podsjetimo, Bjelica je nakon toga vodio Lustenau, Wolfsberger, Austriju Beč, Speziju, Lech Poznan, Dinamo Zagreb i Osijek, da bi u travnju ove godine otišao u Trabzonspor.(BH)